BIOROCK D.U.K. | BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO D.U.K.

AR IŠVALYTAS VANDUO IŠ BIOROCK ĮRENGINIO IŠMETAMOJO VAMZDŽIO GALI BŪTI NAUDOJAMAS LAISTYMO TIKSLAIS?

Mūsų atsakymas:

Įrodyta, kad BIOROCK neelektrinė kanalizacijos valymo sistema yra viena iš geriausius rezultatus rodančių sistemų rinkoje. Valymo efektyvumo rezultatai, išreikšti procentais, yra tokie: Biocheminis deguonies poreikis: 99%, Cheminis deguonies poreikis: 96%, Suspenduotos kietosios medžiagos: 99%.) Biologinis filtras, kuris atitinka Europos buitinių nuotekų valymo reglamentus, leidžia išvalytoms nuotekoms būti išmetamoms tiesiai į natūralią aplinką. Šios nuotekos yra organinės kilmės ir turi potencialią riziką sveikatai; nuotekos negali būti tiesiogiai pernaudojamos toje pačioje stadijoje. Jungtinėje Karalystėje taikomas reikalavimas užtikrinti išvalytų nuotekų infiltraciją, o išmetimas į talpą ar natūralią aplinką galimas gavus leidimą.

Kai visi variantai yra patvirtinami, turėtumėte pateikti užklausą vietinei valdžiai tam, kad sužinotumėte vietinius norminius reikalavimus nuotekų naudojimui laistymo tikslais.

Įstatymas draudžia bet kokį kontaktą su išvalytomis nuotekomis. Todėl laistymas purkštuvais yra neleidžiamas. Požeminis drėkinimas dekoratyviniame sode gali būti leidžiamas. Išvalyto vandens naudojimas augalų, skirtų žmonių vartojimui, laistymui yra draudžiamas.

Dažnai užduodami klausimai

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ SISTEMOS ĮSIGYJIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ SISTEMOS MONTAVIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VANDENS VALYMO SISTEMOS NAUDOJIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪRA

Norite su mumis susisiekti?

Sveiki, mano vardas Jörg, BIOROCK Commercial Manager . Susisiekite su mumis dabar ir gaukite NEMOKAMĄ projekto įvertinimą.

Kur esate?

Apie jus?

Susisiekti su jumis

Telefono prefiksas automatiškai nustatomas pasirinkus šalį.

Kokio tipo produktas jus domina?

Jei pasirinksite kitą, nurodykite pastabų laukelyje.

Kaip galime jums padėti?