BIOROCK D.U.K. | BUITINIŲ NUOTEKŲ VALYMO D.U.K.

AR GALI BŪTI SUJUNGTI DU BIOROCK SISTEMOS VENTILIACIJOS VAMZDŽIAI?

Mūsų atsakymas:

Dviejų ventiliacijos vamzdžių, septinio fermentacijos dujų išmetimo vamzdžio ir valymo įrenginio ventiliacijos vamzdžio sujungti neleidžiama.

Instrukcijų 9-ame puslapyje esantis 4-tas paragrafas apie montavimo instrukcijas bei diagramos 17-ame ir 18-ame tų pačių instrukcijų (pateikiamų su kiekviena sistema) puslapiuose paaiškina ventiliacijos dizainą. Abu ventiliacijos vamzdžiai privalo būti atskirti ir įrengiami pagal montavimo instrukcijas.

Kalbant apie sistemą (5EH), BIOROCK leidžia sujungti du ventiliacijos vamzdžius į vieną nuo tos vietos, kur yra kiek įmanoma mažiau išlenkimų (ypač vengti 90° išlenkimų) ir kur 110mm diametro dalis yra tokia pati. Už ventiliacijos sistemos efektyvumo patikrinimą įjungus nuotekų valymo sistemą yra atsakingas montuotojas. Oro srautą pagerinti galima įrengus vėjo, o ne statinį ištraukiklį.

Elektrinė ventiliacija reikalinga tik jei kyla problemų užtikrinant efektyvų oro srautą (tvyro kvapai, netenkina valymo efektyvumas).

Devynis kartus iš dešimties nemalonus kvapas yra susijęs su ventiliacijos trūkumu arba prastu išmetimo vamzdžių išdėstymu.

Dažnai užduodami klausimai

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ SISTEMOS ĮSIGYJIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ SISTEMOS MONTAVIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VANDENS VALYMO SISTEMOS NAUDOJIMAS

BIOROCK NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪRA

Norite su mumis susisiekti?

Sveiki, mano vardas Jörg, BIOROCK Commercial Manager . Susisiekite su mumis dabar ir gaukite NEMOKAMĄ projekto įvertinimą.

Kur esate?

Apie jus?

Susisiekti su jumis

Telefono prefiksas automatiškai nustatomas pasirinkus šalį.

Kokio tipo produktas jus domina?

Jei pasirinksite kitą, nurodykite pastabų laukelyje.

Kaip galime jums padėti?