321

Apie BIOROCK | Tvarūs nuotekų valymo sprendimai

BIOROCK - LYDERIS NOVATORIŠKAME NUOTEKŲ VALYME

"BIOROCK" buvo įkurta 1988 m. su vizija kurti naujoviškus, tvarius nuotekų valymo metodus, kurie nekenktų aplinkai. Nuo mūsų įkūrimo, mes išsivystėme į tarptautinėje arenoje pripažintą lyderį vietinių ir išskaidytų nuotekų valymo technologijose. Šis nuotekų valymas yra tinkamas tiek gyvenamųjų vietų, tiek komerciniams poreikiams - mažiems ar dideliems.

Einant 32 metus, BIOROCK atstovaujama daugiau nei 75 šalyse visame pasaulyje ir turi daugybę sertifikatų. Didžiuojamės teikdami aukštos kokybės, novatorišką valymą namams ir įvairioms įmonėms visame pasaulyje.

MŪSŲ EKSPERTIZĖ

Esame vieninteliai nuotekų specialistai, kurie pirmiausiai koncentruojasi į inovacijas. Dėl mūsų novatoriškų technikų ir ilgalaikio
palikimo, toliau augame ir kasdien plečiame savo žinias ir ekspertizę. Tikime, jog darbus reikia atlikti teisingai iš pirmo karto
dėl ko visi mūsų įrengimai yra prižiūrimi apmokytų ir BIOROCK sertifikuotų profesionalų. 32 metų patirtis
ir tarptautinis palaikymas įrodo mūsų profesionalumą ir ekspertizę nuotekų valymo srityje.

MŪSŲ VIZIJA

Mūsų vizija yra tapti geriausiu nuotekų valymo montuotoju ir pradėti pasaulinę revoliuciją nuotekų perdirbime.
Mums rūpi tvarios ateities mūsų planetai skatinimas.

MŪSŲ MISIJA

Produktų novatoriškumas, tvarumas ir palaikymas yra mūsų misijos raktiniai žodžiai. Mūsų tikslas yra toliau gaminti novatoriškus
produktus naudojantis savo novatoriškomis technikomis ir technologijomis. Mūsų aistra saugoti aplinką palaiko mūsų motyvaciją toliau
kurti paprastus ir ekonomiškus produktus su žemu anglies pėdsaku ir reikalaujančius minimalios kasmetinės priežiūros.
Mūsų sistemos yra 100% perdirbamos, o mes esame atsidavę toliau taikyti atsakingus metodus.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Augame ir savo produktus bei praktikas remiame penkiais principais

Kokybė

BIOROCK kokybė yra svarbiausia. Tai reiškia, kad aukščiausius standartus taikome ne tik savo produktams, įrengimui ir aptarnavimui. Kokybė yra palaikoma viskame, ką mes darome - nuo mūsų pranašumą turinčių produktų iki įmantrių mokymo programų, kurias veda ekspertų komanda.

Meistriškumas

Mūsų ekspertizės lygis ir dėmesys detalėms garantuoją geriausius, patikimiausius produktus ir paslaugas, teikiant rinkai geriausią kanalizacijos sprendimą.

Novatoriškumas

Novatoriškos technikos ir akyla akis iš naujo išrasti produktus leidžia mums užimti pirmaujančią poziciją ir visuomet būti žingsniu priekyje nuotekų inovacijose.

Tvarumas

Mums itin rūpi produktų tvarumas - tai vienas iš pagrindinių mūsų dėmesio centrų. Mūsų produktai yra unikaliai sukurti būti tvariais tiek mūsų klientams, tiek aplinkai.

Aptarnavimas

BIOROCK unikalūs aptarnavimo pasiūlymai atkreipia dėmesį į praeitį, dabartį ir ateitį. Mūsų galutiniai vartotojai ir partneriai mėgaujasi užtikrintumu, kad esame tiek pat įsipareigoję kurti geresnį rytojų, kaip ir jūs.

Norite su mumis susisiekti?

Sveiki, mano vardas José Manuel Rodríguez , BIOROCK International Sales Director . Susisiekite su mumis dabar ir gaukite NEMOKAMĄ projekto įvertinimą.

Kur esate?

Apie jus?

Susisiekti su jumis

Telefono prefiksas automatiškai nustatomas pasirinkus šalį.

Kokio tipo produktas jus domina?

Jei pasirinksite kitą, nurodykite pastabų laukelyje.

Kaip galime jums padėti?