321

Apie BIOROCK | Tvarus nuotekų valymas

Kompanija

BIOROCK kompanija įkurta 1988 ir yra pripažinta pasaulyje kaip lyderiaujanti, turinti patirties kompanija vandenvalos srityje. Ji turi globalią verslo viziją - nuo jos produktų plėtros viduje į savo tarptautinės prekybos tinklo plėtrą.

Per 25 metus, BIOROCK įgivendino daug sėkmingų projektų aplink pasaulį.

Sertifikuoti kanalizacijos apdorojimo sprendimai gali būti ne tik naudojami ne tik individualiam būstui, bet ir grupėms namų, restoranų viešbučių, stovyklaviečių, institucijų (mokykloms, aikštėms ir taip toliau...),komercinės paskirties ofisams ir apartamentų blokams.

Mūsų komanda

BIOROCK ekspertų komandą sudaro ryžtingi profesionalai, kurie yra atsidavę savo darbui, aplinkos duotiems iššūkiams ir vandens saugai.

Mūsų tyrejų energija garantuoja naujų vandenvalos koncepcijų susidarymą, kurios yra išestuotos "gyvoje" aplinkoje, drauge su nacionaliniu tyrimo centru.

Mūsų tyrimų ir plėtros departamentas yra aprūpintas geriausia ir naujausia dizaino programine įranga ir yra pajegus sukurti geriausias talpas, įvaldyti medžiagos privalumus, atsparumą kitimą žemės ir vandens slėgiui, geometrija, ir sienelių storumą.